Užite si týždeň na Liptove: veľa muziky za málo peňazí

Ste oddýchnutí? Gratulujeme! Patríte k výraznej menšine, takmer ohrozenému druhu. Pretože väčšina Európanov v prieskume Európskej agentúry pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci odpovedala, že stres je bežnou súčasťou jej pracovného života a oddych čosi výnimočné. No máme aj dobré správy, oddýchnuť a načerpať nové sily môžete napríklad na Liptove. A ešte pritom ušetríte!

Alexandra Complex urobil pobytové balíčky, v rámci ktorých sa dá využiť zákonom garantovanú možnosť oddýchnuť si od práce a zároveň za to získať od zamestnávateľa príspevok na rekreáciu až do výšky 275 €. Podľa Zákonníka práce stačí, ak v nejakom zariadení na Slovensku strávite aspoň dve noci a faktúru potom prinesiete zamestnávateľovi. Ten vám spätne uhradí až 55 % výdavkov.

Dve noci sú lepšie ako nič, no na skutočné oddýchnutie si je to málo. Tri zariadenia patriace do Alexandra Complexu preto pripravili zaujímavé pobytové balíky na oddych, relax a wellness na Liptove. Sú za zvýhodnenú cenu 500 € pre dve osoby, pričom hodnota balíkov je 600 €. Ušetriť tak môžete až 375 €!

Balíky obsahujú ubytovanie od 5 do 7 dní, stravu vo forme plnej penzie alebo polpenzie a bonusy ako voľné alebo zľavnené vstupy do wellness, na masáže, rehabilitačné procedúry, do plaveckého bazéna a na športoviská. Samozrejmosťou sú bezplatné parkovanie a pripojenie na wifi.

Všetky tri zariadenia sa nachádzajú na malebnom Liptove. Konkrétne Alexandra Wellness Hotel*** a Avena Relax Hotel*** v Liptovskom Jáne a Horská chata Orešnica*** v Račkovej doline. Lokality sú vyhľadávané kvôli nekonečným možnostiam aktívneho aj pasívneho oddychu pre malých aj veľkých, mladých aj dlhšie žijúcich, v každom počasí a v každom ročnom období.