Zážitok nielen pre chlapov a chlapcov

Lovenie je v mužoch hlboko zakorenené. Že dnes sa to už nerobí? Omyl! Stále to potrebujú, malí aj veľkí. A my poznáme miesto, kde sa im pri vzrušujúcom, no bezpečnom love, vyplaví adrenalín do žíl.

Petrov, zdar! Pozdrav rybárov zaznieva v zážitkovom areáli Hunty Fish v Lednických Rovniach, okres Púchov, iba pár kilometrov z diaľnice D1. Kto sem príde, ten si miesto zamiluje. Rozľahlý areál s  reštauráciou špecializujúcou sa na jedlá z rýb a zveriny, niekoľko veľkých vonkajších terás, detské ihrisko, mini zoo a voda, voda, voda. Krásne zelený Hunty Fish je obklopený vodnými plochami a jazero je aj súčasťou areálu. Dá sa na ňom člnkovať a čo je dôležitejšie, keďže sme hovorilo o love – chytať ryby!

Celodenná zábava

Rybársky lístok na celodenné chytanie sa dá kúpiť priamo v reštaurácii. Otcovia synov určite ocenia, že chytať tu môžu aj deti. V jazere sú zubáče, pstruhy, šťuky, kapry aj pleskáče. Chytať sa môže na dve udice, ktoré sa dajú požičať v Hunty Fish spolu so sieťkou, podložkou a podberákom. „Chytanie rýb je u nás veľmi populárne, pretože je tu pokoj, ste v prírode, ale zároveň máte poruke všetok servis, ktorý môžete potrebovať. Reštauráciu, toalety, prípadne ohnisko či ubytovanie v zrube,“ ozrejmuje prevádzkarka Hunty Fish Daniela Lednická. „Veľkou výhodou je aj to, že na chytanie nepotrebujete platný rybársky lístok, stačí si kúpiť lístok u nás. Množstvo a druh návnad nie sú obmedzené, samozrejme, musia byť zdravotne nezávadné. A dva kusy chytených ušľachtilých rýb si môžu rybári odkúpiť.“

Hunty Fish je súčasťou siete Alexandra Complex, ktorej filozofiou je sústrediť na jednom mieste všetko, čo môže človek alebo rodina potrebovať na aktívny či pasívny oddych. Preto kým chlapi lovia ryby – samozrejme, že vítané je aj nežnejšie pohlavie – zvyšok rodiny má na Hunty Fish ďalšie možnosti zábavy a oddychu.

Mnoho tvárí

Zážitkový areál v Lednických Rovniach má však oveľa viac možností, dalo by sa povedať, že je to areál mnohých tvárí. Vždy sa tu niečo deje: koncerty, jarmoky, teambuildigy, svadby, pikniky, stretnutia kynológov, rybárske preteky… „Krásne je, že kto sem príde prvý raz, je úplne unesený z prírody a možností, ktoré tu sú. Nie je nič nezvyčajné, že sem za oddychom a jedlom cestujú ľudia aj desiatky kilometrov. Vedia totiž, že u nás strávia príjemný deň, na ktorý budú ešte dlho spomínať,“ uzatvára D. Lednická.

Raster

Zážitkový areál Hunty Fish, člen Alexandra Complex

Otvorené je denne a poteší, že v celom areáli je wifi. Cena celodenného rybárskeho lístka (na dve udice) je 10 €, deti zaplatia polovicu. Za požičanie udice zaplatíte 5 €, sieťka, podložka pod rybu a podberák sa požičiavajú za 3 €. Hunty Fish nájdete na adrese Jilemnického 30/56, Lednické Rovne. Viac informácií na www.huntyfish.sk, www.facebook/HuntyFish.com a na 0907 741 695.